Zwiększysz sprawność działania Twoich pracowników i całej firmy

Szybsza realizacja zadań
Cały czas zaoszczędzony na poszukiwaniu informacji możesz przeznaczyć na realizację większej ilości zadań. Wyobraź sobie, jak szybko będziesz pracować i jak bardzo wzrośnie Twoja efektywność.

Łatwiejsze podejmowanie decyzji
Zobacz, o ile prostsze jest podejmowanie decyzji, kiedy masz do dyspozycji najnowsze dane i dokumenty oraz opinie współpracowników. Biurokrator pozwoli Ci je zebrać i przeglądać kiedy tylko tego potrzebujesz.

Efektywniejsza komunikacja
Aby kogoś o czymś powiadomić lub uzyskać potrzebną Ci informację nie musisz już wysyłać wielu maili, telefonować i biegać od pokoju do pokoju. Załatwiasz sprawy w kilka minut, w jednym programie, nie odchodząc od swojego biurka.Utrzymasz porządek i łatwy przebieg procesów

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu
Koniec grzebania w folderach szukając wzoru oferty, dopytywania kto ma aktualną wersję potrzebnych materiałów. Kontakty do pracowników, kontrahentów, wzory dokumentów i inne informacje dostępne są od ręki, również kiedy jesteś poza firmą.

Jasny przepływ informacji
Wszystkie informacje błyskawicznie dotrą do właściwych osób. Masz gwarancję, że nie utkną gdzieś po drodze, przetrzymane przez zapominalskiego, ani przekłamane, jak to bywa przy komunikacji z ust do ust.

Prosta obsługa spraw pracowniczych
Zarządzanie urlopami to teraz bułka z masłem. Zatwierdzenie wniosków to jedno kliknięcie. Plan urlopów widzisz rozrysowany na kalendarzu, więc łatwo unikniesz sytuacji, w której nie ma nikogo do np. obsługi klientów.Oszczędzisz swój czas i pieniądze

Redukcja kosztów
Nie musisz zwiększać zatrudnienia, aby pracować szybciej i wydajniej. Wystarczy jedna aplikacja, aby wykonać wiele firmowych czynności - koniec z mnóstwem programów i abonamentów.

Poszanowanie czasu
Czy miałeś takie dni, kiedy odnalezienie właściwego dokumentu i osoby, która go miała, zajęło Ci kilka godzin? Zapomnij o tym! Odnalezienie dokumentu lub informacji w intranecie zajmuje kilkanaście sekund.

Więcej pomysłów na zysk
Czasami to szeregowi pracownicy wychodzą z pomysłami, które zmieniają świat. Możliwość swobodnego dyskutowania i wymiany opinii pobudzi ich kreatywność i zwiększy ilość dobrych, lukratywnych pomysłów.Poufność i bezpieczeństwo stanie się standardem

Kopia zapasowa wszystkich dokumentów
Dyski pracowników to już nie jedyne miejsce, gdzie znajdziesz wszystkie ważne pliki. Nigdy nie zaginą, a Biurokrator gwarantuje, że w razie jakiejkolwiek awarii - zostaną przywrócone już w przeciągu kilku godzin.

Dokładny przydział uprawnień
Możesz określić wiele poziomów uprawnień i uzależnić je od rodzaju informacji, działu firmy i zajmowanego stanowiska. Teraz żadne poufne dane nie dostaną się w niepowołane ręce.

Ochrona najważniejszych informacji
Masz pełną kontrolę nad bazą firmowych plików. Możesz dowiedzieć się kto i kiedy je pobierał, a także zastrzec dostęp do nich hasłem. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że ktoś wykorzysta je bez Twojej wiedzy.

Masz pytanie?

Zadzwoń do nas:
+48 507 080 458
lub napisz:
biuro@arsdata.pl